eposta yazdır zoom+ zoom-

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ayhan Küçük görevinden istifa etti!

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ayhan Küçük görevinden istifa etti!

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ayhan Küçük, il başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Küçük'ün sağlığının olmadığı, doktorların tavsiyesi üzerine il başkanlığından ayrılma kararını aldığı açıklandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-08-2018 15:07 - Güncelleme: 30-08-2018 15:07

İYİ Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Küçük, partinin özellikle Yalova teşkilatının durumunu göz önünde bulundurarak sağlığının yoğun, stresli ve zorlu başkanlık sürecine elverişli olmadığını, doktorların tavsiyesi üzerine il başkanlığından ayrılma kararını aldığını belirtti.

Göreve her daim hazır olduğunu bildiren Küçük, parti için çalışmaya devam edeceğini ve rozetini çıkarmayacağını kaydetti.

Açıklamada ayrıca, Küçük'ün genel seçim öncesi kalp damarlarından bir ameliyat geçirdiği ifadesine yer verildi.

İYİ Parti Yalova İl Teşkilatı'nda yeni il başkanı seçimi için genel merkezden gelecek kararın beklendiği vurgulanan açıklamada, kısa süre içinde il kongresinin yapılacağı kaydedildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Kaynak : AA

YORUM YAZIN İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ayhan Küçük görevinden istifa etti! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 30 Ağustos 2018 16:07 Döviz kuru Vurdu! ................ Kağıt fiyatlarındaki artış Uykusuz’u da etkiledi: 1 TL zam yapıldı..LeMan dergisi de kağıt krizinden etkilendi, son sayı cep boy çıktı

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro