İstiklal Marşımız için yapılan besteler

İstiklal Marşımız için yapılan besteler;Videodaki bestlerin (sırasıyla) sahipleri: Abdülkadir Töre, Ahmet Yekta Madran, Ahmet Yekta Madran 2, Ali Rıfat Çağatay, Halit Lemi Atlı, İsmail Hakkı Aksoy, İsmail Zühtü, Kazım Karabekir, Kazım Uz, Mehmet Zati Arca, Mustafa Sunar, Mustafa Sunar 2, Osman Zeki Üngör, Ramazan Uçar.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Güncel 14 Mart 2018 16:58
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İstiklal Marşımız için yapılan besteler videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro