İşte Güldür Güldür Show'da ayrılan ve devam edecek isimler

Yeni sezonunun merakla beklenen eğlence programları arasında yer alan Güldür Güldür Show'da ayrılan ve devam edecek isimler açıklandı.

İşte Güldür Güldür Show'da ayrılan ve devam edecek isimler

Uzun süredir Show TV ekranlarının en beğenilen programı olan ve tekrarlarıyla bile reyting listelerine üst sıralarda giren Güldür Güldür'ün Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'e transfer olacağı iddiası ortaya atılmıştı. Vatan'dan Oya Doğan'ın haberine göre; TV 8'e transfer olduğu iddia edilen Güldür Güldür Show geçtiğimiz sezon yayınlandığı gibi yine Show TV'de devam edecek.

İşte Güldür Güldür Show'da ayrılan ve devam edecek isimler

Yeni karakterle eylül ayında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapımdan Onur Buldu (Bilal) ayrıldı. İrem Sak'ın ayrılığı ise geçtiğimiz sezon sonu duyurulmuştu.
Projeye devam edecek isimler ise şöyle: Ali Sunal - Alper Kul - Doğa Rutkay. Hatırlanacağı üzere Ali Sunal, geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti. Doğa Rutkay ise ikiz bebek dünyaya getirmişti.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro