eposta yazdır zoom+ zoom-

İşte Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri

İşte Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri

Günlerdir konuşulan Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri ilk kez yayınlandı. Arda'nın verdiği silahın patlama anı da görüntülerde yer alırken hastanede yaşanan panik de dikkatlerden kaçmadı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-10-2018 19:27 - Güncelleme: 13-10-2018 00:52

Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri ilk kez yayınlandı. Kanal D Haber'de yer alan görüntülerde kavga anlarından hastanedeki silahın patladığı ana kadar olan bütün detaylar yer aldı. Öte yandan görüntülerin yayınlandığı anlarda yıldız futbolcu yeni bir açıklama daha yaparak hakkındaki iddiaların 'YALAN' olduğunu belirtti.

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında bir gece kulübünde yaşanan ve devamında özel bir hastanede devam eden olayla ilgili Arda Turan'dan yeni bir açıklama yaparak, "Geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır." dedi.

İŞTE O KAVGA ANI:

ARDA'DAN YENİ AÇIKLAMA

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında bir gece kulübünde yaşanan ve devamında özel bir hastanede devam eden olayla ilgili Arda Turan resmi Instagram hesabından yeni bir açıklama geldi.
Arda Turan'ın açıklamaları şu şekilde: 

"Konu 'Arda Turan' olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa, her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoyunun önüne değil, 8,5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

Ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; "YALAN". O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.

"ORANTISIZ BİR TEPKİ"

Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. "Başka birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?" derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

Yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. Ama bu birkaç cümlenin muhatabı, eşim Aslıhan'dır. Yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. Bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp geçe geç saatte bir eğlence mekânına gittim. Bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve sonrasında olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve içim yanıyor.

"UMRUMDA DEĞİL"

Hakkımdaki iftiralar ve yalanlar umrumda değil. Ben kendimle baş başa kaldığımda bunların hepsinin yalan olduğunu biliyorum ve bu bana yeter.

Umrumda olan tek şey ise eşim Aslıhan'dır. Çok sevdiğim eşimin beni benden daha iyi anlıyor olmasına rağmen, ben kendimi affedemiyorum.

Madem bir açıklama yapmam isteniyor, o zaman şunu açıklayayım; bir daha eşimin böyle bir saçmalıkla karşı karşıya kalmasına asla izin vermeyeceğim."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İşte Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • okty 13 Ekim 2018 21:33 Yeter...Her defasında acıklama yapar ben haklıyım vicanım rahat,bu artık masal olmaktanda cıktı kim ınanırsa buna..Bayrampaşa çoçugu halkın içinden bır ardayı bulmak istiyorsak, bu ulkede böyle sımarıklara bir ceza verileçekse okkalı bir hapis cezası iyi gelir...orda belki tek taraflı düşünmekden vazgecer..

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro