İstanbul'un gözde kahvaltı mekanları

Havaların ısınmaya başlamasıyla kapalı alanlardan sıyrılıp baharın tadını çıkarma zamanı geldi.işte her bütçeye hitap eden açık havada kahvaltı seçenekleri…

İstanbul'un gözde kahvaltı mekanları

Havaların ısınmaya başlamasıyla kapalı alanlardan sıyrılıp baharın tadını çıkarma zamanı geldi.

İşte her bütçeye hitap eden açık havada kahvaltı seçenekleri…

İstanbul'un gözde kahvaltı mekanları

Doğatepe, Sarıyer’de çam, palmiye ve meyve ağaçları ile çevrili bir bahçenin içinde yer alıyor. Doğatepe, eteğindeki Rumeli Hisarı, boğazın karşı kıyısındaki Hidiv Kasrı, Anadolu Hisarı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile tarihi bir manzara sahip.

Cumartesi ve Pazar günleri 65 TL hafta içi ise 35 TL’ye açık büfe brunch keyfi sunuyor. Hafta sonları yoğun olan Doğatepe’ye gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

İstanbul'un gözde kahvaltı mekanları

Yıldız Parkı içindeki iki tarihi köşkten biri olan Malta Köşkü, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte bu nezih köşkte keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. 80 çeşitten oluşan açık büfesinden seçebileceğiniz nefis kahvaltılıklar hem gözünüze hem de midenize hitap edecek.

İstanbul'un gözde kahvaltı mekanları

Sadece Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde hizmet veren bu köşkte açık büfe kahvaltının kişi başı fiyatı 25.75 lira.

Köşk 09:00 – 13:30 saatleri arası kahvaltı servisi sunarken 14.00’ten sonra da yemek servisi yapıyor.

Bahçesinde 300 kişiyi ağırlayabilen köşkün iç mekanı da konuklarını ağırlamaya müsait. Bu nedenle randevu alınmıyor. Ama erken saatlerde gitmenizde fayda var.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro