eposta yazdır zoom+ zoom-

İstanbullu Gelin 28.yeni bölüm fragmanı Faruk ve Süreyya ayrılıyor mu?

İstanbullu Gelin 28.yeni bölüm fragmanı Faruk ve Süreyya ayrılıyor mu?

İstanbullu Gelin 28.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 8 Aralık 2017 tarihinde ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin 28.yeni bölümde neler yaşanacak? İstanbullu Gelin 28.yeni bolum fragmani internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-12-2017 15:52 - Güncelleme: 07-12-2017 15:52

Star Tv'nin cuma günleri ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin'de yine nefesler tutulacak. Yayınlanan son bölümü ilgiyle izlenen İstanbullu Gelin 28.yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Gelin hep birlikte İstanbullu Gelin 28.yeni bölüme bakalım.

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanları önemli gelişmelerin ipuçlarını verdi. İlk fragmanda Can ve Faruk arasındaki restleşme dikkat çekti. Sufle grubunun popüler şarkısı ‘İçinde Aşk Var’ şarkısı eşliğinde verilen ikinci fragmanda ise yeni bölümün önemli gelişmelerinden kesitler var. 

İSTANBULLU GELİN 28.BÖLÜMDE NELER OLACAK? Kıskançlık Krizi Büyüyor. Esma, Burcu’yu konağa davet ediyor. Gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk birbirleri ile olan daha çetin bir mücadeleye girişirler. Esma’nın hamlesi peş peşe büyük gerilimlerin yaşanmasına sebep olurken Faruk’u hiç beklenmedik bir noktaya getirir. İstemediği şeylerle yüzleşmek zorunda kalan Adem duruma sıra dışı bir tepki verir. Gelen bir misafir konağı fazlasıyla hareketlendirir. Can’ın verdiği bir bilgi Süreyya’nın şok olmasına ve Faruk’la ilgili bazı şeyleri yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İstanbullu Gelin 28.yeni bölüm fragmanı Faruk ve Süreyya ayrılıyor mu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro