İstanbul'da iplik fabrikası alev alev yanıyor

İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan bir iplik fabrikasının çatı katında saat 06.45' sıralarında çıkan yangın bütün fabrikayı sardı. 6 ilçeden gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, yangının çevredeki diğer binalara da sıçramaması için çaba gösteriyor.

İLK BELİRLEMERE GÖRE CAN KAYBI YOK: Yangında ilk belirlemelere göre can kaybı ve yaralanan yok. Binanın çatısı çöktü. İşçiler gözü yaşlı yangını izledi. Bölgeyi ayrıca fabrikadan yükselen keskin bir koku sardı.

ÇATI KISMINDA BAŞLADI: 6 ilçeden gelen itfaiye ekiplerinin, büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Sabah saat 06.45 civarında fabrikanın çatı kısmında çıkan yangının çıkış nedeni henüz belli olmadı.

Çatıda başlayan yangın alt kattaki depoya kadar ulaştı. Fabrikada kimyasal maddelerin de olduğu belirtiliyor. Yangının çevre binalara da sıçramaması için itfaiye ekipleri yoğun çaba gösteriyor. Vatandaşların sokağa girmesine izin verilmiyor. Fabrika yangınından çıkan dumanlar İstanbul'un birçok noktasından görüldü.

  • Güncel 11 Haziran 2018 08:36
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İstanbul'da iplik fabrikası alev alev yanıyor videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro