İstanbul ve Ankara ilçe ilçe referandum sonuçları olay!

İSTANBUL ilçe ilçe seçim sonuçları ve Ankara ilçe ilçe seçim sonuçları referandumun bombasını patlattı. İstanbul ve Ankara'da AK Parti'nin kalesi olan bir çok ilçeden 'hayır' çıktı. İstanbul'daki en sürpriz sonuc Üsküdar ve Fatih'den geldi.

İstanbul ve Ankara ilçe ilçe referandum sonuçları olay!

İSTANBUL ilçe ilçe seçim sonuçları ve Ankara ilçe ilçe seçim sonuçları referandumun bombasını patlattı. İstanbul ve Ankara'da AK Parti'nin kalesi olan bir çok ilçeden 'hayır' çıktı. İstanbul'daki en sürpriz sonuç Üsküdar, Eyüp ve Fatih'den geldi. Referandumda bu ilçelerin hayır oyu vermesi şaşkınlık yarattı. Ankara seçim sonuçları da beklenmedik bir şekilde noktalandı. Hayır oyu veren Ankara seçmeni, ilçelerde de sürprizler yaşattı.

İstanbul ve Ankara ilçe ilçe referandum sonuçları olay!

İstanbul'un ilçelerindeki seçim sonuçlarına bakıldığında şaşırtan bir tablo ortaya çıkıyor. Kent genelinde hayır oyu çıkarken AK Parti'nin kalesi konumundaki ilçelerdeki durumu dikkate değer oldu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro