eposta yazdır zoom+ zoom-

İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan ifadeye çağrıldı!

İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan ifadeye çağrıldı!

Bakan Betül Sayan Kaya hakkındaki sözleri sebebiyle haklarında soruşturma başlatılan FOX haber spikeri İsmail Küçükkaya ve Avukat Fidel Okan ifadeye çağrıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-10-2017 18:41 - Güncelleme: 17-10-2017 18:41

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya hakkındaki gerçek dışı sözleri sebebiyle yapılan suç duyurusu üzerine soruşturma başlatılan FOX haber spikeri İsmail Küçükkaya ve Avukat Fidel Okan ifadeye çağrıldı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile eşi hakkındaki sözlerine ilişkin gazeteci İsmail Küçükkaya ve Avukat Fidel Okan hakkında 'kamu görevlisine hakaret' ve 'Türkiye Cumhuriyeti hükümetini alenen aşağılama' suçlarından soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden bugün yapılan açıklamada "Görsel, yazılı ve sosyal medyada yapılan haber ve paylaşımlarda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşi İlyas Kaya’nın ByLock kullanıcısı olduğuna dair iddialar, gerçek dışı bilgilerle toplumu yanıltmaya yönelik olup tamamen asılsızdır. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Genel Müdürlüğümüze intikal ettirilen ve Genel Müdürlüğümüz tarafından da 81 İl Emniyet Müdürlüğümüze gönderilen Bylock listelerinde Sayın Bakan'ın eşi ile alakalı herhangi bir veri bulunmamaktadır" denilmişti. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan ifadeye çağrıldı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR18 YORUM
  • Misafir 18 Ekim 2017 17:58 Küçük İsmail ve portakal fatih şükürsüzlüklerinin ve vatan hainlerine hizmetlerinin bedellerini çekeceklerdir. Köy görünüyor, kılavuza gerek yok.

    CEVAP YAZ 0 19

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro