YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018 22:31 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 22:35

İşbirlikleri öne çıkıyor

Bugün 27 Nisan Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay 04:12’de Terazi burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün Terazi burcunda ilerleyecek olan Ay ilişkilerde denge ve uyum arayışını güçlendirebilir.

Sabah saatlerinde Ay, İkizler burcundaki Venüs ile uyumlu görünüm yapacak. İletişim güçlenirken, sosyal faaliyetlere daha fazla zaman ayırabiliriz. Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerimiz daha rahat ilerleyebilir, destek alabiliriz.

Oğlak burcunda birleşen Mars ve Plüton kariyer ve gelecek hedeflerimizde kararlı ve hırslı olmamıza imkan verebilir. Güçlü ve yetkili kişiler, liderler ve onlarla ilgili konular kişisel ve toplumsal alanlarda belirleyici olabilir.

Akşam saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ve Koç burcundaki Merkür ile sert görünümler yapacak. Gece saatlerinde ilişkilerde anlaşma zemini bulmakta zorlanabiliriz. Karamsar ve stresli olabileceğimiz için önemli görüşmeleri ertelemekte fayda var.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İşbirlikleri öne çıkıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro