eposta yazdır zoom+ zoom-

Irmak Ünal evi terketti eşi Emre Karabacak'ı boşuyor

Irmak Ünal evi terketti eşi Emre Karabacak'ı boşuyor

Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal eşinden boşanıyor. Peki Irmak Ünal'ın boşanma kararı aldığı eşi Emre Karabacak kimdir, kocasından neden ayrılıyor. İşte Irmak Ünal ile eşi Emre Karabacak'ın çocukları ve instagram görüntüleri.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-07-2017 11:40 - Güncelleme: 17-07-2017 11:40

Cihan Ünal'ın kızı oyuncu Irmak Ünal eşi Emre Karabacak ile boşanıyor. Irmak Ünal ile kocası Emre Karabacak'ın ayrılık kararları magazin dünyasını sallarken, çiftin çocuklarının ayrılıktan olumsuz etkilendiği söyleniyor. Irmak Ünal ile eşi Emre Karabacak'ın bir yıldır evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşıyordu. Peki kimdir Irmak Ünal'ın eşi Emre Karabacak çiftin kaç çocukları var isimleri neler?

Cihan Ünal'ın kızı olan Irmak Ünal 2010 yılında evlenmişti. Eşi Emre Karabacak işadamı. Irmak Ünal ile Emre Karabacak'ın 2 çocukları oldu. Emre Karabacak ve eşi Irmak Ünal bugüne kadar çok mutlu bir aile profili veriyorlardı. Çocukları Kayra ve Vadi ismini verdikleri çocukları ile yakından ilgilenen çiftin evliliği son bir yıldır sallantıdaydı. 

Evlerini ayıran Irmak Ünal ile Emre Karabacak anlaşmalı boşanmaya karar verdi. Kızını ve oğlunu alıp Bodrum'da giden Irmak Ünal yakınlarına ''Kurtarmak için uğraştık, ama yapamadık'' dedi. Cihan Ünal'ın ilk eşi Sabiha Tarhan'dan olan Irmak Ünal'a kardeşi Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal destek oluyor.

Irmak Ünal bu sezon yeni başlayan Dolunay dizisinde yer alıyordu. Ancak boşanma kararı sonrasında dizinin ikinci bölümünde senaryo gereği öldü ve ayrıldı.

Irmak Ünal ve Eşi Emre Karabacak'ın instagramdaki mutlu günlerinin kareleri

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Irmak Ünal evi terketti eşi Emre Karabacak'ı boşuyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro