iPhone 7 kendi kendine böyle yandı!

ABD'nin Arizona eyaletinden bir gencin paylaştığı, iPhone 7 Plus'ın dumanlar çıkıp yandığı bir video, bir anda viral hale geldi. Apple, gelişmeler üzerine "duruma göz attığını" söyledi.

Yaşadıkları karşısında "bu ne halt, şimdi?" diyen 18 yaşındaki Brianna Olivas'ın dumanlar içerisinde kalan telefonu, Çarşamba sabahı erkek arkadaşı tarafından videoya alındı. Olivias, Gizmodo'yla yaptığı röportajda patlamadan bir gün önce açılmayan telefonunu Sprint mağazasına götürdüğünü söyledi. Sprint çalışanı, Olivias'a "telefonu açtığında garip göründüğünü" ancak yaptıkları testlerde her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Olivas, telefonun ertesi sabah şarjdan çıkartılana kadar düzgün çalıştığını ancak daha sonra birden alev aldığını söylüyor. Genç, Apple'ın telefonu hemen değiştirdiğini ve sorunun kaynağını bulmak üzere testler yaptığını söylüyor. Bir Apple yetkilisi, Gizmodo'ya yaptığı açıklamada "müşteriyle iletişim içerisindeyiz ve araştırıyoruz" dedi.

Olivas, yaşadıklarından dolayı endişeye kapıldığını ve durumunun hiç bu kadar kötüye gitmediğini söylüyor. Genç, Apple'ın telefonun patlama nedeniyle ilgili bir hafta içerisinde kendisine bilgi sağlayacağını ekliyor.

  • Teknoloji 27 Şubat 2017 17:34
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN iPhone 7 kendi kendine böyle yandı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro