eposta yazdır zoom+ zoom-

Instagramdan olay yaratacak güncelleme! O soruyu kaldırdı

Instagramdan olay yaratacak güncelleme! O soruyu kaldırdı

Instagram, getirdiği yeni güncelleme ile artık takipten çıkarma işlemlerinde ''emin misiniz?'' sorusunu kaldırıyor. Seçenek tıklandığında ek olarak sorduğu soru ile kazaların önüne geçen İnstagram, son güncellemesinde oldukça ilginç bir şekilde bu ek sorudan vazgeçmeyi tercih etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-08-2018 11:58 - Güncelleme: 06-08-2018 11:58

Instagram, uzunca bir süredir yanlış tıklamaların önüne geçmek için çeşitlİ önlemler barındırıyordu. Bu önlemlerin belki de en yaygın olarak bilineni, kasıtlı ya da kasıtsız bir kişiyi takipten çıkar butonuna bastığınızda karşınıza çıkan onay ekranıydı.

Ek soru yöntemi ile kazaların önüne geçen Instagram, son güncellemesinde oldukça ilginç bir şekilde bu ek sorudan vazgeçmeyi tercih etti.Bu güncellemenin ardından kullanıcılar muhakkak yanlışlıkla insanları takipçi listesinden çıkaracaklardır. Asıl olay bundan sonra başlayacak tabii ki. Şimdilik ortalık sessiz gözüküyor ancak bu durum düzeltilmez ise, Instagram'a yağacak olan şikayet mesajlarının haddi hesabı olmayacaktır.

Instagram'ın bu konu hakkında gelecek günlerde bir açıklamada bulunup bulunmayacağı merak ediliyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Instagramdan olay yaratacak güncelleme! O soruyu kaldırdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro