eposta yazdır zoom+ zoom-

İngiltere'de rehine krizi: Çok sayıda ekip sevk edildi!

İngiltere'de rehine krizi: Çok sayıda ekip sevk edildi!

İngiltere'nin Nuneaton bölgesinde bulunan bir bowling salonunda silahlı bir kişinin içeridekileri rehin aldığı belirtildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-10-2017 19:05 - Güncelleme: 22-10-2017 19:09

İngiltere'nin Nuneaton bölgesindeki bir bowling salonunda silahlı bir kişinin içeridekileri rehin aldığı yönündeki olayın terör bağlantılı olmadığı bildirildi.

Nuneaton'un bağlı olduğu Warwickshire kenti polisinden yapılan açıklamada, 'Bermuda Park' adlı alışveriş alanındaki olayın 'herhangi bir terör eylemiyle bağlantısı bulunmadığı' duyuruldu.

Emniyet yetkilileri olayla ilgilenmeye devam ederken, acil servis hizmetleri de şu anda ölen ya da yaralanan bulunmadığını ve herhangi bir gelişmeye yönelik bölgede birkaç ambulans tutulduğunu aktardı.

Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda, söz konusu alışveriş alanında bulunan bir bowling salonunda silahlı bir kişinin içeridekileri rehin tuttuğu iddia edilmişti. 

Paylaşımlarda ayrıca bölgeye çok sayıda silahlı polisin geldiği, alandaki sinema, mağazalar ve restoranlarda bulunanların dışarıya çıkmasına izin verilmediği öne sürülmüştü.

Warwickshire kentine bağlı Nuneaton’daki MFA bowling salonunun Genel Müdürü Mehdi Amshar, basına yaptığı açıklamada, olayda silahlı bir erkeğin iki çalışanı rehin aldığını söyledi. Amshar, salon çalışanlarının silahlı kişiyi tanıdığını öne sürdü.

Bu arada İngiliz basınına konuşan bir görgü tanığı, silahlı bir erkeğin içeridekilere, “Dışarı çıkın” diye bağırdığını söyledi.

Polis, olayın 'herhangi bir terör eylemiyle bağlantısı bulunmadığı' bildirirken, acil servis hizmetleri de şimdiye kadar ölen ya da yaralanan bulunmadığını ve herhangi bir gelişmeye yönelik bölgede birkaç ambulans tutulduğunu aktarmıştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İngiltere'de rehine krizi: Çok sayıda ekip sevk edildi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • misafir 23 Ekim 2017 07:34 saldırgan müslüman olduğunda hemen terörist deniyor,hıristiyan ise yalnız kurt ya da isim almıyor

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro