eposta yazdır zoom+ zoom-

İnce'nin ekibi ikinci günde kaç imza topladı?

İnce'nin ekibi ikinci günde kaç imza topladı?

CHP'de olağanüstü kurultay için Muharrem İnce'nin ekibi 466 imzaya ulaştı. CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, umut kurultayı olarak adlandırdıkları kurultay için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-07-2018 20:53 - Güncelleme: 18-07-2018 01:57

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Olağanüstü Kurultay için toplanan imzaların son sayısının 2 gün içerisinde 466 olduğunu belirtti. Kemal Kılıçdaroğlu'na yakın isimlerden olan Tuncay Özkan ise muhalefetin şu ana kadar 120 imza toplayabildiğini ileri sürdü.

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kurultay delegelerimiz, değişim ve umut Kurultayı için 2'nci gün 466 imza verdi. Türkiye’nin umudu olacağız, başaracağız" dedi.

CHP Genel Merkezi yöneticileri ise gelişmeleri yakından takip ediyor. Genel Merkez yöneticileri delegeleri arayarak olağanüstü kurultay konusunda nabız yokluyor. Kurultay delegelerinin, ‘yerel seçimlerin yaklaştığı bir süreçte değişime sıcak bakmadığını’ savunan CHP yönetimi, olağanüstü kurultay talep eden muhalafeti ‘hoşnutsuzlar hareketi’ olarak adlandırırken, kurultay isteyenlerin çoğunun milletvekili listelerinde yer alamayan küskünler olduğunu belirtiyor.

ÖZKAN'A GÖRE İMZA SAYISI 120

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, İnce’ye yakın isimlerin olağanüstü kurultay için noter tasdikli imza toplamalarına ilişkin, süreci doğru bulmadıklarını şu ana kadar noter onaylı 120 delegenin kurultay için imza verdiğini ileri sürdü.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İnce'nin ekibi ikinci günde kaç imza topladı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Sarıların Sedat 18 Temmuz 2018 09:14 Adaylara bak :) keMAL ssk yı batırmış, pkk sevici, koltuk sevdalısı gaf kralı bir diktatör, maarrem 4 yıllık üniversiteyi 8 yılda bitirmiş, sapkın şiirler yazan, kendi seçmenine şzofren diyen abaza bir sap. chp nin kalbur üstü bu altını siz hesap edin :)

    CEVAP YAZ 6 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro