İnanılmaz anlar! Nehrin ortasında böyle görüntülendi

New York’ta Hudson Nehri üzerinde seyahat eden vapur yolcularını şaşırtan bir olay yaşandı. Geçen Perşembe yaşanan olayda, yolcular tarafından, nehrin üstünde giden bir adam videoya kaydedildi.

32 yaşındaki komedyen Scott Holt New York’taki toplantısına gitmek için farklı bir yol denedi. Scott Holt, NY’deki toplantısına gitmek için New Jersey’den yol çıktı. İki şehir arasındaki Hudson Nehrini geçmek için ya köprü ya da vapur kullanılıyordu. Holt ise bu yollara bir yenisini ekledi: Nehri kürekle geçmek.

Sörf tahtasının üstünde, bir elinde iş çantası bir elinde kürekle, takım elbise içinde nehri geçen Holt, vapur yolcuları tarafından fotoğraf ve videoya kaydedildi. Polis tarafından, kıyıya çıkınca, sorgulanan Holt, “Sadece toplantıma yetişmeye çalışıyordum. Köprü ücretini ödemek istemedim.” diye açıklama yaptı.

Polisin kendisinden hoşnut olmadığını ve onun kendisini öldürmeye çalıştığını zannettiklerini de ekledi. Bu durum karşısında, “Bir güzel azar yedim ama onlara dedim ki, ‘Hayır, kendimi öldürmeye çalışmıyordum, çantam toplantı için gereken kağıtlar ile dolu.” diye açıklama yaptı.

Hudson Nehrini geçmeye hazırlanırken ve geçerken ki fotoğraflarını Instagram hesabına yükleyen Scott Holt, altına “Merak etmeyin, toplantıma zamanımda yetiştim.” yazdı. 

  • Dünya 26 Haziran 2018 16:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İnanılmaz anlar! Nehrin ortasında böyle görüntülendi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ARANAN ADAM 25 Haziran 2018 13:53 MUHARREMM Mİ OOO :)

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro