YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Eylül 2018 12:21 - Güncelleme: 08 Eylül 2018 12:26

İlişkilerde dürtüsel davranabiliriz

Bugün 8 Eylül Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Aslan burcundaki Ay güne yaratıcı ve canlı enerjiler veriyor. Yakın çevremiz ve sosyal alanlarda kendimizi daha iyi ifade edebiliriz.

Ay öğleden sonraki saatlerde Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. İlişkiler, aşk, sosyal yaşam, sanatsal ve eğlenceli konulardan keyif alabiliriz. İş ve özel ilişkilerde de bu saatleri verimli değerlendirebiliriz. Venüs ve Mars arasında etkinleşen dik açı karşı cinsle ilişkilerimizi canlandırabilir. Keyif ve zevkler söz konusu olduğundan dürtüsel davranmamız mümkün.

Ay 16:31’de boşluğa girecek. Kısa bir süre boşlukta kalacak ve ardından 17:28’de Başak burcuna geçecek.  Akşam saatlerinden itibaren duygularımız biraz geri plana çekilebilir. Önümüzdeki iki gün iş, çalışma, hizmet, düzen, sağlık gibi konular günlük yaşamda ön plana çıkabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İlişkilerde dürtüsel davranabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro