İlişki Durumu Karışık 21. bölüm - Final - Ayşegül'e davetiye şoku!

İlişki Durumu Karışık 5 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 21. son bölümünde Ayşegül ve Can'ın karşısına çıkan davetsiz misafir bütün dengeleri değiştirir.

Verilmesi gereken ciddi bir kararın eşiğine gelirler. İkili bebeğin varlığıyla renkli maceralara sürüklenirken, Elif en tehlikeli kozunu kullanmaya karar verir. Mediha, Tahsin’in boşanma davası açtığını öğrenir. Yedi şiddetinde sallanan Mediha depresyona girer ve kendisine bunalımdan çıkmak için idol olarak Ayşegül’ü seçer. Mediha’nın Ayşegül’ün etrafında olmasının ucu ise Can’a değer ve her şey bir anda arapsaçı olur.

Ayşegül ve Can, İso’yu almak isteyen halayı araştırmak için kolları sıvarlar. Can, kadının kim olduğunu öğrenebilmek için Mümtaz rolüne bürünerek Ece’nin rahmetli babası rolünü oynar! Elif'in yarattığı gerilimin yankıları sürerken Murat Ayşegül'e destek olma çabasındadır. Handan'ın ise Ayşegül'le ilgili çok daha renkli planları vardır. Bebeğin varlığı Ayşegül ve Can'ı bir araya getirirken, verecekleri büyük kararın tehlikesinden habersizdirler!

  • Dizi Fragmanları 05 Aralık 2015 23:59
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İlişki Durumu Karışık 21. bölüm - Final - Ayşegül'e davetiye şoku! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 06 Aralık 2015 00:33 can elifin hamile olmasina ragmen nikah masasinda onu terk etsin elife aysegülü bukadar severken elifide mussuz olacagini sölesin

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro