YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018 00:08 - Güncelleme: 19 Kasım 2018 00:10

İletişim trafiği artabilir.

Bugün 19 Kasım Pazartesi... Ay günündeyiz...

Koç burcundaki Ay güne sabırsız, girişken ve cesur enerjiler verebilir.

Sabah saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. İş ve özel yaşamımızdaki görev ve sorumluluklarla ilgilenebiliriz. Yetişmesi gereken işler üzerimizde baskı yaratabilir. Acele etmeden sabırlı ve planlı hareket edersek istikrar ve başarı elde edebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde iletişim trafiği artabilir. Kişisel hedeflerimizle ilgili bir konu gündeme gelebilir. Bu daha önceden girişimde bulunduğumuz ve yarım bıraktığımız bir konu da olabilir. Gelişmeler bizi çok memnun edebilir, bugün kuracağımız bağlantılara dikkat etmeliyiz, önümüzdeki süreçte işimize yarayabilir. Hiç beklemediğimiz anda karşımıza çıkabilecek eski bir tanıdık bizi geçmiş anılara götürebilir. Bu durum günlük rutin işler arasında bize ayrı bir keyif de verebilir.

Akşam saatlerini zihinsel ve kültürel alanlarda verimli değerlendirebiliriz. Eksik işleri tamamlamak, yakınlarımızla sohbet etmek, düşüncelerimizi paylaşmak için uygun fırsatlar oluşabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İletişim trafiği artabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro