YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018 00:42 - Güncelleme: 17 Ağustos 2018 00:45

İletişim sorunlarına dikkat edelim

Bugün 17 Ağustos Cuma... Venüs günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay derin, gizemli ve ruhsal kavramlara ilgilimizi arttırabilir. Ortaklıklar, hisseli paralar, finans, ruhsal ve bedensel dönüşüm, arınma, cinsellik gibi kavramlar günlük yaşamımızda daha fazla yer alabilir.

Ay sabah saatlerinde Aslan burcundaki retro Merkür ile dik açı yapacak. Zihinsel karmaşa yaşayabileceğimiz bu saatlerde sinirlerimiz de hassas olabilir ve çabuk stres olabiliriz. İletişim sorunları ve engelleri ile karşılaşabiliriz. İlişkilerde ve her türlü iletişim, ulaşım ve trafikte dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Jüpiter ile birleşecek ve Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Daha iyimser ve rahat olabileceğimiz bu saatlerde maneviyat ve sanatsal konulara ilgimiz artabilir. Maddi ve manevi yardım ve destekleri daha rahat alabiliriz. Çevremize karşı daha duyarlı ve hassas olmamız mümkün. Sezgilerimiz de son derece güçlü olabilir.

Gece saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Güçlü ve güvende hissedebileceğimiz koşullar oluşabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İletişim sorunlarına dikkat edelim yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro