eposta yazdır zoom+ zoom-

İki otomobil devinin ortaklığı kısa sürdü

İki otomobil devinin ortaklığı kısa sürdü

Volkswagen ile Hindistan merkezli Tata Motor's arasında gelişmekte olan ülkelere yönelik araç geliştirmek için düşünülen iş birliği anlaşması projeler daha başlamadan sonlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-08-2017 18:19 - Güncelleme: 11-08-2017 00:19

Dünyanın en büyük araç üreticisi Volkswagen ile Hindistan merkezli Tata Motor's arasında gelişmekte olan ülkelere yönelik araç geliştirmek için düşünülen iş birliği rafa kaldırıldı.

İki firma Mart ayında stratejik ortaklık imkanlarının araştırılması için bir mutabakat zaptı imzalamışlardı. Volkswagen ile Tata Hindistan ve diğer gelişmekte olan ülkelere yönelik otomotiv parçaları ve araç üretmeyi planlıyordu.

Ancak gelinen noktada yapılması düşünülen ortaklık hayata geçmeden sona erdi. Yapılan açıklama ile iki otomotiv devinin Hindistan’daki işbirliklerine son verme kararı aldıkları belirtildi. 

Tata tarafından yapılan açıklamada, “Yaptığımız değerlendirmede ortaklıktan elde edilecek stratejik faydaların her iki taraf içinde eşik seviyenin altında olduğu sonucuna vardık” denildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İki otomobil devinin ortaklığı kısa sürdü haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • C.K 11 Ağustos 2017 00:49 Yalancı sahte bilgiler veren (emisyon skandalı) şirketlerle kim anlaşmak isterki?

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro