YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018 23:45 - Güncelleme: 27 Nisan 2018 23:48

İişkilerde baskı hissedebiliriz

Bugün 28 Nisan... Satürn günündeyiz....

Terazi burcunda ilerleyen Ay güne sosyal ve sanatsal enerjiler veriyor.

Günlük yaşamda konfor ve rahata yönelik beklentilerimiz artarken zaman zaman tembellik yapabiliriz. Zevk aldığımız konulara, özel ve sosyal ilişkilere zaman ayırmak için iyi bir gündeyiz. Özellikle sabah ve öğle saatleri bu anlamda daha verimli olabilir.

Akşam saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Mars ve Plüton ile dik açı yapacak. Duygusal ve fiziksel baskı ve gerilim hissedebiliriz. İlişkilerde özellikle üstler ve otoriteyle olanlara dengeli yaklaşmalı, sağduyulu hareket etmeliyiz.

Güç ve kontrol isteği manipülatif davranışlara yol açabilir. Gelecek hedeflerimiz ve kariyer ile ilgili konularda son derece kararlı, hırslı, iradeli ve sabırlı hareket edebiliriz. Duygularımızı ve sezgilerimizi gözardı edebilir, direnç gösterebiliriz. Ruhsal anlamda melankoli, fiziksel anlamda da iskelet sistemi ve kemiklerle ilgili sorunlar dikkat çekebilir. Gerektiğinde daha esnek olmalı duygusal ihtiyaçlarımızı da önemsemeliyiz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İişkilerde baskı hissedebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro