eposta yazdır zoom+ zoom-

İhsanoğlu'dan ilginç açıklama! Çok mutluyum...

İhsanoğlu'dan ilginç açıklama! Çok mutluyum...

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim sonuçlarına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-08-2014 14:19 - Güncelleme: 21-10-2015 14:42

Cumhurbaşkanı Adayı , "Bende laf bitti. Çok mutluyum. Allah hayırlı uğurlu etsin milletimize" dedi.Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu bugün öğle saatlerinde Yeniköy'deki evinden çıktı. Danışmanları Özlem Gürses ve Mete Belovacıklı'nın eşlik ettiği İhsanoğlu, karşısında habercileri görünce, "Bende laf bitti" dedi.

İhsanoğlu sözlerini, "Dün söyleyeceklerimin hepsini söyledim. Hiç ilave edecek bir şey yok. Hepinize teşekkür ediyorum. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Halkımıza, oy verenlere , vermeyenlere teşekkür ederim. Çok mutluyum. Allah hayırlı uğurlu etsin milletimize" diye sürdürdü.

İhsanoğlu ardından danışmanlarıyla birlikte kendisini bekleyen minibüse binip uzaklaştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İhsanoğlu'dan ilginç açıklama! Çok mutluyum... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR37 YORUM
  • UNLU MAMÜLLER KOALİSYONU 12 Ağustos 2014 17:03 Doğru; mücadeleniz şimdi başlıyor. Yıkılacaksınız! Yıllar yılı sizin gibi gdo'lulara sabreden bir millet var karşınızda. Dini ve vatanı sevmişsiniz :) ya adam gibi sevin ya da adam gibi gerçekleri görerek asimile olun. Sizin adaptasyonunuzda mümkün değil ve güvenilirliği de yok gerçi ama yine de sizle yaşamaya sabretmeye devam ederiz biz bundan emin olun. Siz anarşi çıkarmayı seven devlet düşmanı teröristten başka hiç birşey değilsiniz.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ekmeleddin İhsanoğlu
EKMELEDDİN İHSANOĞLU KİMDİR?

1943 yılında Kahire'de doğdu. İhsanoğlu, Mısır Ayn Şems Üniversitesi Fen Fakültesi'nden mezun olduktan sonra El-Ezher Üniversitesi'nde akademik hayata başladı. Türk kültürünü küçük yaşta aile &

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro