YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Temmuz 2018 23:44 - Güncelleme: 03 Temmuz 2018 23:47

İç dünyamıza yönelebiliriz.

Bugün 4 Temmuz Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Neptün ile birleşecek. Ruhsal ve sanatsal enerjilerimiz çok güçleneceği için sezgilerimize önem verebiliriz. Sabah saatlerinde uyku ihtiyacımız artabilir ve zihinsel anlamda daha dalgın ve hayalperest olabiliriz. Duygusal yaşamımız öne çıkarken sevdiğimiz kişilere karşı duyarlılığımız artabilir.

Ay öğlen Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünüm yapacak ve 12:46’da boşluğa girecek. Balık burcundaki ay günün geri kalan bölümünde boşlukta ilerleyecek.

Günün geri kalan bölümünde önemli kararlar vermeden günlük rutinlerle ilgilenmek ve akışta kalmak daha faydalı olabilir. 

Akşam saatlerinde hassas ve duygusal hissedebilir, iç dünyamıza yönelebiliriz. Psikolojik olarak bizi zorlayan sıkıntı veren kavramlarla yüzleşebilir ve bazı gizli durumları farkedebiliriz. Bu duyguların üstünü örtmeyip, incelememiz ve  zararlı olanlarından kurtulmamız mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İç dünyamıza yönelebiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro