YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2018 22:46 - Güncelleme: 15 Temmuz 2018 22:53

Huzurlu ve Dengeli enerjiler güçleniyor

Bugün 16 Temmuz Pazartesi... Ay günündeyiz...

Başak burcunda ilerleyen Ay iş, hizmet, eğitim, sağlık, hijyen gibi konuları ön plana çıkarabilir. Mükemmeliyetçi yaklaşımlar eleştirel tavırları arttırabilir.

Sabah saatlerinde Ay Venüs ile birleşecek ve Oğlak burcundaki Satürn ile üçgen açı yapacak. Düşüncelerimiz geleceğimiz, kariyerimiz ve maddi güvenliğimizle ilgili konulara yönelebilir. Güven duyduğumuz, güçlü ve otorite pozisyonundaki kişilerle görüşebiliriz. Kurduğumuz ilişkilerin istikrarlı ve uzun vadeli olması mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. İçimizdeki yeni şeyler öğrenme isteğimiz daha da güç kazanabilir. Sohbetleri bilgi alışverişine dönüştürebilir, öğreneceğimiz her şeye büyük önem verebiliriz. İlgi duyduğumuz özel alanlar veya mesleki konularda derin bilgiler elde edebiliriz.

Gece saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açıda olacak. Bilinçaltımızda bazı hareketlenmeler yaşayabiliriz. Bu bizi, iç dünyamıza döndürebilir. Çevremizin fazla etkisinde kalmadan yalnız plan yapabilir, hatta bazı işlerimizi gizlilikle yürütebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Huzurlu ve Dengeli enerjiler güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro