YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018 00:31 - Güncelleme: 14 Ekim 2018 00:34

Huzurlu bir gün

Bugün 14 Ekim Pazar... Güneş günündeyiz...

Yay burcundaki Ay 03:58’de Terazi burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yapacak ve boşluğa girecek.

Ay gün boyunca boşlukta kalacak ve önemli bir açı yapmayacak. Sabah iyimser ve uyumlu enerjilerle güne başlayabiliriz. İlişkiler, kültürel ve sosyal kavramlar gün boyu öne çıkabilir.

Ev ortamımız, son derece uyumlu ve sıcak olabilir. Ailemiz ve yakınlarımızla iletişimimiz ve etkileşimimiz olumlu bir seyir izleyebilir. Günümüzü sevdiğimiz kişilere ve arkadaşlarımıza yapılacak ziyaretler, hoş sohbetler ve keyifli aktivitelerle geçebilir. Ya da tembellik yapıp, gün boyu dinlenebiliriz.

Genel olarak huzurlu geçecek, gelişmelerden duyduğumuz endişelerin geri planda kalacağı gün geçirebiliriz. Daha önce gereksiz yere gözümüzde büyüttüğünüz şeyler, birden önemsizleşebilirler.

Ay gece 22:16’da Oğlak burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte gece saatlerinden itibaren görev ve sorumluluklara yönelebiliriz. Önümüzdeki hafta yapılacak işleri gözden geçirip planlar yapmamız mümkün.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Huzurlu bir gün yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro