eposta yazdır zoom+ zoom-

Hulusi Akar'dan dikkat çeken milli savunma açıklaması

Hulusi Akar'dan dikkat çeken milli savunma açıklaması

Silahlı İnsansız Hava Aracı kullanımının tartışma konusu olduğu bugünlerde Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Akar, terörle mücadelede yerli ve milli savunma sanayi ürünlerimizin etkin bir şekilde kullanıldığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-09-2017 14:16 - Güncelleme: 18-09-2017 14:16

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar "Milletimizin ve devletimizin düşmanı olan terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadelede, yerli ve milli savunma sanayi ürünlerimizden etkin bir biçimde faydalanıyor; faaliyetlerimizi tamamen hukuk normlarına uygun olarak icra ediyoruz" dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın açıklamaları şöyle: "En son 15 Temmuz'da asil milletimizin topyekun olarak sergilediği diriliş ve gazilik ruhu; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bütün faaliyetlerinde rehberi ve ilham kaynağı olmaya devam edecektir. Milletimizin ve devletimizin düşmanı olan terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadelede, yerli ve milli savunma sanayi ürünlerimizden etkin bir biçimde faydalanıyor; faaliyetlerimizi tamamen hukuk normlarına uygun olarak icra ediyoruz."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Hulusi Akar'dan dikkat çeken milli savunma açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • GALÎP AYGÜN 19 Eylül 2017 01:06 ALLAHcc YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN MÌLLETÇE ORDUMUZUN YANINDA VE DUACISIYIZ

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro