YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018 00:21 - Güncelleme: 13 Mayıs 2018 00:23

Hızlı programlar yapabiliriz.

Bugün 13 Mayıs Pazar... Güneş günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay kişisel merak ve arzularımızı ön plana çıkarabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile gergin, İkizler burcundaki Venüs ile de uyumlu görünümde olacak. Güne erken başlayabilir, hızlı programlar yapabiliriz.

Düşüncelerimiz sabırsız ve ilginç olabilir. Kolaylıkla insiyatif alıp hemen uygulamak isteyebiliriz. Sosyal ilişkiler ve yakın çevreyle iletişimde daha fazla hareket bekleyebiliriz. Özellikle aile, komşular ve kadın figürlerle ilgili hareketler sabah saatlerini şekillendirebilir.

Merkür ve Uranüs bugün Koç burcunda birleşecekler. Bu huzursuzluk ve stres yaratabilir. Zihnimizi biraz yavaşlatıp sakinleştirmeye çalışmalıyız. Sabırsız ve dürtüsel tavırlar istenmeyen durumlara yol açabilir.

Akşam saatlerinde Merkür Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçecek. Merkür 30 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu dönemde zihnimiz biraz yavaşlarken, maddi manevi güvenlik ve para konularına daha fazla odaklanabiliriz. İletişim tarzımız sabit ve inatçı olabilir.

Ay akşam 21:15’de Boğa burcuna geçecek.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Hızlı programlar yapabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro