eposta yazdır zoom+ zoom-

Hitit Üniversitesi'nin bu kadrosu gerçek olabilir mi! Hepsi akraba çıktı

Hitit Üniversitesi'nin bu kadrosu gerçek olabilir mi! Hepsi akraba çıktı

ÇORUM'da yer alan Hitit Üniversitesi akademik kadrosu ile sosyal medyanın gündemine oturdu. İddialar doğruysa üniversitede her akademisyenin bir akrabası var.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-09-2018 14:16 - Güncelleme: 19-09-2018 14:51

ÇORUM'da 2006 yılında kurulan Hitit Üniversitesi bugün eğitim kadrosu ile gündem oldu. Toplamda 736 akademik personele sahip olan üniversitede hemen hemen tüm öğretim üyelerinin bir akrabası yer alıyor.

Sosyal tartışma platformu Ekşisözlük’te gündem olan Hitit Üniversitesi eğitmen listesinde bakın kimler bulunuyor :

Prof. Dr. Mehmet Demiryürek, Prof. Dr. Meral Demiryürek; Prof. Dr. Menderes Suiçmez, Araştırma Görevlisi Çağrı Suiçmez; Prof. Dr. Faruk Yamaner, Öğretim Üyesi Emre Yamaner, Öğretim Görevlisi Gül Yamaner; Prof. Dr. Ahmet Özalp, Dr. Öğretim Üyesi Sevinç Özalp; Öğretim Görevlisi Hasan Baylavlı, Öğretim Görevlisi Mücella Baylavlı; Öğretim Görevlisi Ömer Faruk Akmeşe, Araştırma Görevlisi Sıdıka Akmeşe; Dr. Öğretim Üyesi Ömer Can Satır, Dr. Öğretim Üyesi İlknur Satır; Öğretim Görevlisi Hamdi Öbekcan, Araştırma Görevlisi Mehmet Öbekcan; Doç. Dr. Yakup Çoştu, Dr. Öğretim Üyesi Feyza Çoştu; Şaban Zorlu, Öğretim Görevlisi Muhammed Fatih Zorlu; Araştırma Görevlisi Ömer Dinç, Öğretim Görevlisi Sema Dinç; Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Tolga Çırak, Dr. Öğretim Üyesi Asuman Çırak.

Türkiye'nin gözde üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi'nde de durum farklı değil. İşte kadrolu akrabalar:

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hitit Üniversitesi'nin bu kadrosu gerçek olabilir mi! Hepsi akraba çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR59 YORUM
  • Misafir 20 Eylül 2018 15:33 hadi başka kurumlarda oluyor da bu liyakatsizlik alıştık artık diyoruz 10 yıllardır bu boyle, bari üniversitelerde yapmayaydınız, (tıpcılar müstesna) şimdi ben karşıma bi prof-doc vs cıkınca artık acaba diyorum, gerçekten ADAM mı bu?

    CEVAP YAZ 0 5

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro