YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018 23:45 - Güncelleme: 11 Mart 2018 23:50

Hırslı ve kararlı hareket edebiliriz

Bugün 12 Mart Pazartesi... Ay günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Plüton ile birleşecek ve Balık burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yapacak.

Yoğun ve güçlü duygularla kariyer ve aile içerisinde önemli konulara odaklanabiliriz. Görev ve sorumluluklar, geleceğimize ait planlar üzerimizde baskı yaratabilir. Ancak ihtiyacımız olan destekleri de daha kolay bulabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Akrep burcundaki Jüpiter ile ahenkli görünümde olacak. Güven ve iyimserliğimiz artarken maddi manevi güçlü arzularımız oluşabilir. Çevremizde bilgili, görgülü, olgun ve otoriter kişilerin tecrübe ve desteklerinden yararlanırsak doğru adımlar atabiliriz.

Oğlak burcundaki Ay akşam 18:35’de Uranüs ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek. Kişisel özgürlükleri önemseyebileceğimiz bu saatlerde ilişkilerde ani gerilimler olabilir. Dürtüsel tavırlardan uzak durmalıyız. Ruhsal gerginlik ve huzursuzluk gece saatlerinde uyku sorunlarına da yol açabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Hırslı ve kararlı hareket edebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro