eposta yazdır zoom+ zoom-

Hilal Kaplan uyardı! AK Parti kazanmak istiyorsa...

Hilal Kaplan uyardı! AK Parti kazanmak istiyorsa...

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde AK Parti'yi bekleyen tehlikeye dikkat çekti. Kaplan, seçmenin Erdoğan'ı destekleyip AK Parti'yi cezalandırabileceğini yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-04-2018 07:49 - Güncelleme: 30-04-2018 10:04

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan'dan 24 Haziran seçimlerine ilişkin dikkat çeken bir yazı geldi. "AK Parti kazanmak istiyorsa..." başlıklı bugünkü yazısında hükümete kritik uyarılarda bulundu.  Yürütme ile yasamanın ayrı ayrı oyalacağını hatırlatan yazar, "Bu ayrımdan en çok etkilenecek partilerden birinin, 16 yıldır iktidarda olan Ak Parti olması kuvvetle muhtemel. " dedi.

Kaplan yazısında "16 yıldır yapılan hizmetlerden çok, tecrübe ettiği sıkıntılardan iktidarı sorumlu tutup, sandıkta Erdoğan'a oy verirken Ak Parti'ye mesaj verme amaçlı oy vermeme davranışı içine girilebilir. Bu, 24 Haziran'da Ak Parti'yi bekleyen en büyük tehlikedir." ifadelerine yer verdi.

Son dönemde  "Erdoğan'ı destekliyorum ama Ak Parti'yi değil" kalıbını duyduğunu belirten Kaplan, aday tercihine dikkat çekerek yazısında şu ifadeleri kullandı:

AK PARTİ ALGISI ZARAR GÖRDÜ: "İnsanın olduğu yerde hata kaçınılmazdır. Bu sebeple Ak Parti algısı, zaman içinde bazı belediyelerdeki beceriksizlikler, kadro seçiminde liyakâtin önüne klikçilik ve nepotizmin konması ile birtakım duyarsız ve umarsız milletvekilleri sebebiyle zarar gördü.
O yüzden bu seçimlerdeki saha çalışmalarının doğru yöntem ve hevesle yapılması, halkın sevmediği adaylardan uzak durulması ve doğru iletişim stratejilerinin takip edilmesi en çok Ak Parti'yi ilgilendiriyor."

Berat Kandili resimli mesajları kısa sözlü kutlama rehberi 2018

Hilal Kaplan'ın yazısının tamamı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hilal Kaplan uyardı! AK Parti kazanmak istiyorsa... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR77 YORUM
  • Misafir 30 Nisan 2018 19:52 Bir daha benden size oy yok.

    CEVAP YAZ 2 5

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro