eposta yazdır zoom+ zoom-

HDP'den Trabzon'da şehit olan Eren Bülbül için açıklama

HDP'den Trabzon'da şehit olan Eren Bülbül için açıklama

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Trabzon'un Maçka İlçesi'nde, güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada yaşamını yitiren 15 yaşındaki Eren Bülbül için başsağlığı mesajı yayımladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-08-2017 17:46 - Güncelleme: 12-08-2017 17:46

HDP'li Kemalbay, "15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül'ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz" dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Kemalbay'ın Eren Bülbül için yayımladığı başsağlığı mesajı şöyle:

"Trabzon'un Maçka ilçesinde çıkan çatışmada 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrendik. 15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül'ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz. Eren Bülbül'e rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Barışı ve demokrasiyi inşa etmek için tüm kararlılığımızla mücadeleye devam edeceğiz. 'Ölüm' ve 'çocuk' sözcüklerinin yan yana durmayacağı günler için çabalarımızı sürdüreceğiz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN HDP'den Trabzon'da şehit olan Eren Bülbül için açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • kont 14 Ağustos 2017 10:40 15 yaşında ki çocuğu çatışma ortamına sürükleyen tek şey sizde bulunmayan vatan sevgisidir.Sizin kiralık köpekleriniz milletin evinden hırsızlık yaparken durumu görüp,asker polis ağabeylerine bildirmiş,yetmezmiş gibi yerlerini bizzat göstermiştir.Sizler gibi zavallılar taziye adı altında kalkıp askeri polisi suçluyorsunuz ama Sakın ALLAH'I Zalimlerin yaptıklarından habersiz sanmayın.O gözlerin dehşetle baka kalacağı bir güne erteliyor.

    CEVAP YAZ 2 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro