Hayvanat bahçesinde dehşet anları: Dikkatsiz ziyaretçi kolunu kaplana kaptırdı

Çin'de meydana gelen olayda hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam kaplanların bulunduğu kafese olması gerekenden fazla yaklaştı. Elini kafesi içine sokup hayvanın dikkatini çekmeye çalışan adam, kaplanın bir anda yerinden fırlayıp kolunu kapmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

HAREKET ETMEDEN BEKLEDİ

Eli hayvanın ağzından dakikalarca bekleyen ve ne yapacağını bilemeyen adam çevredekilerden yardım istedi. Uzun süre kolu kaplanın dişlerinin arasında kalan ve kopmaması için kolunu oynatmayan adamın yardımına çevredekiler koştu. Kolunu vahşi hayvanın çenesinden güçlükle kurtaran adamın akıbeti ise açıklanmadı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Güncel 12 Şubat 2018 08:41
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Hayvanat bahçesinde dehşet anları: Dikkatsiz ziyaretçi kolunu kaplana kaptırdı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro