eposta yazdır zoom+ zoom-

Haydar Baş’ın “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Haydar Baş’ın  “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile çok konuşulan Prof.Dr. Haydar Baş’ın yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” raflardaki yerini aldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-11-2017 15:21 - Güncelleme: 29-11-2017 15:21

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Haydar Baş, 3. baskısı yapılan "Hoş geldin Atatürk" adlı kitapla ilgili değerlendirmeler yaptı.

Eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koyduğunu dile getiren Prof.Baş, şu ifadeleri kullandı:

"ATATÜRK YENİDEN DOĞUYOR"
"Bu kitapla bütün ezberler bozulacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkaracak. Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir.”

Prof. Baş ,“ Doğmuş yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “ Hoş geldin Atatürk” koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoş geldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Haydar Baş’ın “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı. haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Yeğenağa 29 Kasım 2017 22:18 ALLAH razı olsun HAYDAR HOCA dan

    CEVAP YAZ 13 3
KİMDİR ?
Haydar Baş
HAYDAR BAŞ KİMDİR?

Haydar Baş, 28 Ocak 1947 tarihinde Trabzon‘da doğdu. Aslen Akçaabatlı. Annesinin adı Ayşe, babasının ası Hasan Baş’tır. Perihan ve sevim adında kardeşleri vardır. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon‘da yaptı. 

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro