eposta yazdır zoom+ zoom-

Hayat Sırları 5.yeni bölüm Seher'in sırrı ifşa olacak mı?

Hayat Sırları 5.yeni bölüm Seher'in sırrı ifşa olacak mı?

Hayat Sırları 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 29 Kasım 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan Hayat Sırları yeni bölümde neler olacak? Hayat Sırları 5.yeni bölüm özet ve fragmanı internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-11-2017 09:05 - Güncelleme: 28-11-2017 09:05

Star Tv'de çarşamba günleri ilgiyle izlenen dizi Hayat Sırları 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzgun ailesinin anlatıldığı dizinin yeni bölümünde neler olacak? 

Başrollerini Hazar Ergüçlü ile Ekin Koç'un paylaştığı Hayat Sırları'nda yarın nefesler tutulacak. Seher yıllar sonra kaybettiği aşkına yeniden kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Fakat ortada büyük bir sır vardır. Çünkü Seher'in Burak ile ilişkisinden olma bir çocuğu bulunuyor. Gelin hep birlikte yeni bölüm fragmanına bakalım.

HAYAT SIRLARI 4. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İnci, Tekgöz'ü karşısında bulunca artık kaçış olmadığını anlar. Mustafa'yı ve ailesini korumak için Tekgöz'ün istediklerini yapacak mı? Seher ve Burak'ın ayrılığındaki sır perdesi aralanıyor! Ayşen yaptıklarını Burak'tan saklayabilecek mi? Seher yüklerini tek başına taşımaktan yorulup her şeyi Kemal'e anlatıyor. İki kardeş Seher'in sorunlarını çözebilecek mi? Hakan, babasına ve Kuzgun ailesine adım adım yaklaşırken Tekgöz'ün verdiği süre dolmak üzere! Beklenmeyen gelişmeler Kuzgun ailesini zor durumda bırakıyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Hayat Sırları 5.yeni bölüm Seher'in sırrı ifşa olacak mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro