eposta yazdır zoom+ zoom-

Hayat Sırları 4.yeni bölüm fragmanı Seher'den şoke eden ifşa

Hayat Sırları 4.yeni bölüm fragmanı Seher'den şoke eden ifşa

Hayat Sırları 4.yeni bölüm fragmanı izle yayınlandı. 22 Kasım 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan Hayat Sırları yeni 4.bölümde neler olacak? Yayınlanan son bölümü ilgiyle izlenen Hayat Sırları 4.yeni bölüm detayları internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 16:51 - Güncelleme: 21-11-2017 16:51

Star Tv'de çarşamba günleri ekrana gelen Hayat Sırları 4.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Hayat Sırları'nda Seher, Burak'tan bir çocuğu olduğunu itiraf ediyor. Gelin hep birlikte Hayat Sırları yeni bölümüne bakalım.

Hayat Sırları 4. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Burak’ın annesinden hesap sorduğu Hayat Sırları yeni fragmanına İnci, Tekgöz ve Kemal arasında geçen sahne damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Kemal, Tekgözü’n katili mi olacak? Hayat Sırları heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam Star TV’de!

İnci, Tekgöz’ü karşısında bulunca artık kaçış olmadığını anlar. Mustafa’yı ve ailesini korumak için Tekgöz’ün istediklerini yapacak mı? Seher ve Burak’ın ayrılığındaki sır perdesi aralanıyor! Seher yüklerini tek başına taşımaktan yorulup her şeyi Kemal’e anlatıyor. Hakan, babasına ve Kuzgun ailesine adım adım yaklaşırken Tekgöz’ün verdiği süre dolmak üzere!  İki kardeş Seher’in sorunlarını çözebilecek mi? Ayşen yaptıklarını Burak’tan saklayabilecek mi? 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hayat Sırları 4.yeni bölüm fragmanı Seher'den şoke eden ifşa haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro