Hatice, kedisini dolandıran organizatörleri böyle ifşa etti!

Bugün düzenlenecek olan Soma Karaelmas Gençlik Festivali kapsamında İdo Tatlıses, Kutsi, Tugba Yurt, Elif Kaya, Hatice gibi sanatçıların sahne alacağı organizasyonla alakalı farklı iddialar ortaya atıldı. Konserde sahne alacak olan Hatice, sosyal medya üzerinden konser ücretini alamadığını ve bu yüzden sahneye çıkmayacağını duyurdu. Hatice Instagram hesabı üzerinden organizasyon sahiplerinin, gerekli indirimi yapmasına rağmen ödeme için bir adım atmadıklarını söyledi.

'Sahtekarlığın Olduğu Organizasyonun İçinde Bulunmayacağım': Hatice, "Bugün Soma'da düzenlenecek olan Karaelmas Gençlik Festivalinde sahne alacak sanatçılardan biri de bendim. Yardım amaçlı olduğu söylenen bir konserde Sanatçı olarak vicdani duygularımla tüm gerekli indirimleri yaptım. Bugün konser günü ve ortada halen bir ödeme yok. Sadece bir kaç sanatçının ödemesi yapılıp geri kalan sanatçılara ödeme yapılmamıştır. Haftalardır videolarda adımızı ve resmimizi kullanarak konser yapılacak alanı doldurmaya çalıştılar. Somadaki dinleyici ve sevenlerimden özür dileyerek bu kadar sahtekarlığın var olduğu bir organizasyonda bulunmayacağımı dile getirmek istedim. Bodrum Party Fest yetkilisi Deniz ve İlker isimli sözde menajerler hakkında gerekli yasal işlemi başlatacağımı belirtmek istedim. Yardım adı altında halkı ve sanatçıları aptal yerine koyanlara karşı her zaman mücadele gösterip sesimi yükselteceğim. Bu tür mağduriyetleri yaşayan sanatçı arkadaşlarımız da artık sessiz kalmasınlar" diyerek şikayetini dile getirdi.

  • Magazin 31 Ağustos 2018 16:24
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Hatice, kedisini dolandıran organizatörleri böyle ifşa etti! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • kedi 31 Ağustos 2018 16:32 KEDİSİ de akıllı olsun dolandırıcılarla iş yapmasın

    CEVAP YAZ 0 0
  • Misafir 31 Ağustos 2018 17:12 "KEDİSİNİ" karıştırma.

    0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro