eposta yazdır zoom+ zoom-

HAS Parti'de Bekaroğlu sürprizi!

HAS Parti'de Bekaroğlu sürprizi!

HAS Parti'de AK Parti'ye katılım tartışılırken, istifa eden Mehmet Bekaroğlu toplantıya katıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-07-2012 19:47 - Güncelleme: 21-10-2015 18:16
HAS Parti eski İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu, sürpriz bir şekilde HAS Parti Genel İdare Kurulu Toplantısı'na katılmak üzere parti genel merkezine geldi. Bekaroğlu, GİK Toplantısı'na gelişini, 'Partinin kapatılmaması için oy kullanmaya geldim' sözleriyle değerlendirdi.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un il başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantının ardından HAS Parti Genel İdare Kurulu toplandı. Toplantıya, açıklamalarıyla gündem oluşturan HAS Parti eski İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu da katıldı.

Öğlen saatlerinde gerçekleşen İl Başkanları Toplantısı'nın ardından İl Başkanları, topladıkları imzalarla Numan Kurtulmuş'un AK Parti'yle bütünleşme sürecini yürütmesi için kendisine tam destek verdiklerini açıklamışlardı.

Genel İdare Kurulu'nda AK Parti ile bütünleşme süreci detaylı bir şekilde masaya yatırılacak ve buradan da Numan Kurtulmuş'un bütünleşme süreciyle ilgili nasıl bir adım atması gerektiği konusunda parti tabanından bir karar çıkmış olacak.

BEKAROĞLU: "OY KULLANMAYA GELDİM"

HAS Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Numan Kurtulmuş başkanlığında toplanan Genel İdare Kurulu Toplantısı'na katılan Mehmet Bekaroğlu, Genel Merkeze gelişinde gazetecilere tek cümlelik açıklama yaptı. Bekaroğlu, Genel İdare Kurulu'na gelişi için, "Parti'nin kapatılmaması için oy kullanmaya geldim" şeklinde açıklamada bulundu. 

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bekaroğlu, "Son tren kalkıyor, herkes trene binme telaşında" dedi. Gazetecilerin, kendisi dışında kaç kişinin bütünleşmeye karşı çıktığı sorusuna, "Ben hesap falan yapmadım. Ayrıca bu çoğunluk azınlık meselesi değil. Sormadım ‘kaç kişi var’ diye" yanıtını verdi. 
PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro