YAZARLAR

Alper TEKBAŞ

Alper TEKBAŞ

alpertekbas@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 01 Şubat 2014 00:00 - Güncelleme: 24 Ekim 2015 12:02

Halit Ergül ile Batı Karadeniz Yollarında

2009 yılında Batı Karadeniz Turizm belgeli otel, motel, termal sağlık turizm işletmeleri, kamping işletmeleri, turizm hizmetleri birliği derneği BAKTOD Batı Karadeniz Bölgesinde ki il, ilçe ve beldelerde ki Düzce, Zonguldak, Karabük, Bartın, Kastamonu, Bolu da el birliği içerisinde aynı platformda buluşarak bölge turizminin gelişip kuvvetlenmesi ve hak ettiği değeri kazanması için güç birliği ve iş birliği yaparak ulusal ve uluslararası arenalarda en iyi şekilde gündem oluşturmak için BAKTOD Başkanı Halit Ergül ve Yönetim Kurulu Üyeleri ortalama 110-120 civarında bölge turizmine hizmet eden turizmciler olarak bireysellikten bölgeselliğe geçiş sürecine en doğru şekilde yapılandırarak popülaritesi her geçen gün artan Batı Karadeniz Bölgesini temsil etmek için yola çıktılar.  

        1390679433_alper-tekbas-halit-ergul.jpg

Halit Ergül, “her geçen gün saygı ve sevgi çerçevesinde profesyonellik ve tecrübelerimizi birleştirmekten çok mutluyuz ve umutluyuz” dedi.

          1390679445_alper-tekbas-safranbolu-tur.jpg

Akçakoca’dan Safranbolu’ya bölge turizmine emeği geçen turizmcilerin desteği, ilgisi, bizleri sevindirmiştir. Özellikle belirtmek isterim ki genç meslektaşlarımızın BAKTOD’u sahiplenmesi çok önemlidir.  

         1390679459_alpertekbas-golcuk-golu.jpg

BAKTOD olarak üyelerimize yurtiçi ve yurtdışındaki festivallerde ve fuarlarda bölge stant desteği, yazılı ve sözlü basında reklam faaliyetlerinde avantajlar sağlayarak hem bölge tanıtımına hem de işletmelere katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

           1390679399_alper-tekbas-halit-ergul-ca.jpg

Günümüzde bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler küreselleşmeye hız vermektedir bizde bu gelişmeleri Batı Karadeniz turizm gönüllüleriyle beraber güç birliği ve işbirliği yaparak ortak amaçlar doğrultusunda kucaklaşıp her geçen gün artı değerlerimizi kamuoyuyla paylaşmak istek ve arzusu içerisindeyiz  Alper Bey diyen Halit Ergül bu vesile ile Batı Karadeniz Bölgesinden saygı ve sevgilerini iletirken BAKTOD’a gönül veren herkese şükranlarını en içten duygularıyla ifade etti.

            1390679410_alper-tekbas-bati-karadeniz.jpg

Bölgede Türk turizmi için hayırlı ve uğurlu olsun.

 
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Halit Ergül ile Batı Karadeniz Yollarında yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Alper TEKBAŞDİĞER YAZILARIAlper TEKBAŞ
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro