Halit Ergenç o soruya çok sinirlendi "Kimsenin hesap sormaya hakkı yok"

Ünlü oyuncu Halit Ergenç, "Bazı takipçiler oyuncuların lüks hayatı ve çok para kazanmasına gıcık mı oluyor?" sorusuna ise "kimsenin hesap sormaya hakkı yok" şeklinde cevap verdi. Peki ünlüler ne kadar kazanıyor? İşte yanıtı...

Halit Ergenç o soruya çok sinirlendi

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel, oğulları Ali ile birlikte önceki gün Etiler'deki Grandma Cafe'den çıkarken görüntülendi.

Halit Ergenç o soruya çok sinirlendi

Halit Ergenç, ünlüler hakkında sosyal medyada yapılan acımasız ve sert yorumlar için konuştu. Ünlü oyuncu, "Bazı takipçiler oyuncuların lüks hayatı ve çok para kazanmasına gıcık mı oluyor?" şeklindeki bir soruya şöyle cevap verdi:

Halit Ergenç o soruya çok sinirlendi

"Bunun parayla pulla ilgisi yok. Biz de deli gibi çalışıyor, alnımızın teriyle kazanıyoruz. Kimsenin hesap sormaya hakkı yok. Birçok noktada hayatımızdan ödün veriyoruz. Bedavadan yaşamıyoruz. Herkesin derdi kendine büyük"

Halit Ergenç o soruya çok sinirlendi

Peki ünlüler ne kadar kazanıyor? İşte yanıtı...

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro