eposta yazdır zoom+ zoom-

Haliç'ten atladı sonra bakın ne yaptı

Haliç'ten atladı sonra bakın ne yaptı

Haliç Metro Köprüsü'nde filmleri aratmayacak dakikalar yaşandı. Köprüden atlayan bir kişi deniz polisi tarafından kurtarıldı. Kimliği belirlenemeyen kişi ifadesi alınmak için emniyete götürüldüğü sırada ardına bakmadan kaçtı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-01-2017 10:21 - Güncelleme: 11-01-2017 10:21

HALİÇ Metro Köprüsü’nün korkuluklarına çıkan bir kişi, kendini metrelerce yüksekten Haliç'in soğuk sularına bıraktı. Deniz polisinin can simidi ile kurtardığı şahıs, karaya çıkar çıkmaz ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü sırada polisin elinden kaçarak kayıplara karıştı. 

Haliç Metro Köprüsü'nde aksiyon filmlerini aratmayacak sahneler yaşandı. Kimliği öğrenilemeyen bir kişi köprü üzerine gelip, seyir terasından aşağıya atlayacağını söyledi. Polis ekiplerinin yoğun çabalarına rağmen şahıs ikna edilemedi. Bir süre sonra kimliği belirsiz şahıs kendisini Haliç'in soğuk sularına bıraktı. Şahsın aşağıya atlayışı saniye saniye  görüntülendi. Bu sırada aşağıda hazır bekleyen deniz polisi şahsa can simidi attı.

Can simidini yakalayan şahıs son anda kurtarıldı. Daha sonra tekneyle karaya götürülen vatandaşa ilk müdahale sağlık ekiplerinden geldi. Sağlık ekipleri yaptığı müdahale sonrası şahsın durumunun iyi olduğunu belirlendi. Bu sırada polis ekipleri, vatandaşı ifadesini almak için polis merkezine götürmek istedi. Polis otosuna götürülen şahıs polis ekiplerinin elinden kaçarak gözlerden kayboldu.

Tüm bu yaşananlar ise saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, Haliç Metro Köprüsü'ne çıkan şahıs polisin ikna çabalarına rağmen kendisini suya bırakıyor. Deniz polisi can simidini atarak vatandaşı kurtarıyor. Ardından şahıs polis otosuna götürülürken polislerin elinden kaçarak kayıplara karışıyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Haliç'ten atladı sonra bakın ne yaptı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • YARDIMA İHTİYACI VAR 11 Ocak 2017 12:11 POLİSİN ELİNDEN ADAM KAÇIRMA SORUNU VAR,BELLİ Kİ SIKINTILARI OLAN BİRİ PSİKOLOJİK DESTEK ALMASI GEREKİYOR,BÖYLE DURUMLAR İÇİN BAŞKA TÜRLÜ YAKLAŞIM GEREKİR.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro