eposta yazdır zoom+ zoom-

Hakimin rakı masasındaki işaretçi bakın kim çıktı?

Hakimin rakı masasındaki işaretçi bakın kim çıktı?

Enis Berberoğlu'nu tutuklayan hakim Ali İhsan Horasan'ın rakı masası fotoğrafı olay yaratmıştı. O fotoğrafta bir kişi de rabia işareti yapıyordu. Meğer o kişinin yaptığı rabia işareti değilmiş. Bakın kim ve ne yapıyormuş?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2017 15:54 - Güncelleme: 19-06-2017 16:06

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından ortaya çıkan bir rakı masası fotoğrafı olay yaratmıştı. Meclis kürsüsüne kadar taşınan fotoğraftaki kişi Berberoğlu'nun tutuklanması kararını veren hakim Ali İhsan Horasan ve rabia işareti yaptığı söylenen bir kişiye aitti. Masada bir de AK Parti milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın resmi vardı.

Fotoğrafla ilgili bilinmeyen detaylar arka arkaya ortaya çıkmaya başladı. Önce Bülent Turan'ın resminin ne işi olduğu merak edilmişti. Turan açıklama yapmış ve fotoğrafının seçim döneminde dağıtılan bir fesleğen saksısında yer aldığını söylemişti. 

RABİA DEĞİL GALATASARAY ÇIKTI

Olay fotoğrafta hakimle birlikte oturan bir kişi de rabia işareti yapıyor denilmişti. Meğer o kişinin yaptığı Rabia işareti değilmiş. İşin aslı ve masadaki o kişinin kim olduğunu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan açıkladı.

Fotoğraftaki işareti yapan kişi DSP Bayramiç İlçe Başkanı çıktı. Başkan, Rabia işareti değil, Galatasaray'ın 4 yıldız almasını gönderme yapmak için o işareti yapıyormuş. Fotoğrafta ayakta duran kişi de CHP Başramiş Yönetim Kurulu Üyesi'ymiş.

"EDEP DIŞI İDDİAYI ÜZÜLEREK YAŞIYORUM"

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Meclis'te gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbet toplantısında, olay fotoğrafı göstererek, şunları söyledi: 

"Fotoğrafa bakınca şurada bardağın içinde bir fotoğrafımız olduğunu gördük. Fesleğen dağıtmıştık o fesleğenlerden birinin olduğu bir mekan. Bu masada bulunanlarda birisi CHP Bayramiç Yönetim Kurulu üyesi. Muharrem Erkek'in Rabia işareti yaptığını iddia ettiği kişiyle konuştu. Kendisi DSP Bayramiç İlçe Başkanı. Galatasaray'ın 4 yıldız almasına vurgu yapan bir işaret yapıyor. Bu edep dışı iddiayı üzülerek yaşıyorum. Siyasetin bu kadar ucuz olmaması kanaatindeyim. Bu kadar samimiyetsiz iş yaparsanız sittin sene iktidar olamazsınız."

Enis Berberoğlu'nu tutuklayan hakimin olay fotoğrafı

Olay fotoğraftaki Bülent Turan konuştu işte işin aslı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hakimin rakı masasındaki işaretçi bakın kim çıktı? haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • Misafir 19 Haziran 2017 22:56 Adamlar kimlikleriyle ortada saklı gizli değil. Rakı masasında CHP kökenlilerden başka kim olabilir. Hayatları provokasyon ve algı oluşturmak. Tutmadı pis kokunun sahipleri çabuk tespit edildi.

    CEVAP YAZ 0 0
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro