Hadise'den erotik dans şov

The edition otel’in açılışı önceki akşam görkemli bir partiyle yapıldı.hadise, 2003 yılında bombalı saldırıya uğrayan eski hsbc genel müdürlük binasında hizmete giren the edition otel’in açılışında sahneye çıktı.

Hadise'den erotik dans şov

The Edition Otel’in açılışı önceki akşam görkemli bir partiyle yapıldı.Hadise, 2003 yılında bombalı saldırıya uğrayan eski HSBC Genel Müdürlük binasında hizmete giren The Edition Otel’in açılışında sahneye çıktı.

Hadise'den erotik dans şov

Şu sıralar “Aşk Kaç Beden Giyer” albümüyle gündemde olan Hadise’nin seksi dans şovuyla süslediği konseri, davetlilerden büyük ilgi gördü.

Hadise'den erotik dans şov

Geçtiğimiz salı akşamı protokollü bir açılış yapan The Edition Otel, çarşamba akşamı da eğlenceli ve hadiseli bir açılış yaptı.

Hadise'den erotik dans şov

Açılış gecesinde Hadise sahne alırken Truva filmindeki Helen karakteriyle tanınan Diana Kruger ve aktör sevgilisi Joshua Jackson gecenin uluslarası starlarıydı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro