YAZARLAR

Elçin Sevgi SUÇİN

Elçin Sevgi SUÇİN

sevgi.elcin.sucin@internethaber.com @ rss Eklenme Tarihi: 15 Mart 2016 21:07 - Güncelleme: 15 Mart 2016 21:53

Hadi Güneşe Tutalım Yaralarımızı

Bu ne unutma arzusu sevgili diriler? Bu ne yaşama telaşı göğsünde bin yara? Yara bandı ile kapatmak yetmiyor anla. Taze yara işte, kanıyor altında bandın ince ince.

Bu ne unutma arzusu sevgili diriler? Bu ne yaşama telaşı göğsünde bin yara? Sen gözünü kapattın diye kapanmıyor yara! Sen kalbini kapattın diye acı sönmüyor. Taze yara işte, çürüyor altında bandın sen kapattıkça.

Hadi ama sen de taştan değilsin, acıyor işte. Hadi aç kalbini senden olanın, olmayanın o derin acısına.

 

Hadi ama sen de taştan değilsin, acıyor işte. Hadi aç kalbini senden olanın, olmayanın o derin acısına.

Hadi unutalım bir kaç günlüğüne, akıllara zarar çiğ egolarımızı. Hadi göstermeyelim ele güne bir kaç günlüğüne ne kadar mükemmel olduğumuzu!

Hadi ağlayalım bizim olana ve olmayana. Hadi ağlayalım insanın insana yaptığı her türlü zulme. Hadi birlikte saralım yaralarımızı, hepimiz insanız. İnsanca olmayan bu çirkinliklerde hepimiz kanarız.

Hadi unutmayalım ve unutturmayalım. Hadi bir kez olsun olanlardan ders alalım. Hadi birleştirelim yaralarımızı ve güneşe tutalım. Hadi kurutalım iltihabı bundan bir şifa çıkaralım.

Toprak, hava, su ve ateş ayırmadı. Hepimizi aynı şefkat ve bereketle besledi, sardı. Hadi ayırmayalım biz de bizi, insan olalım. İnsana insanca davranalım, insan olalım.
PAYLAŞ tw fb gp
REKLAM
Elçin Sevgi SUÇİNDİĞER YAZILARIElçin Sevgi SUÇİN
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro