Güzel Adam Süreyya film fargmanı

Güzel Adam Süreyya belgesel-filmi 9 Şubat'ta vizyone girdi. Bugün vizyona giren ve Beşiktaş'ın uzun yıllar malzemecisi olarak görev yapmış Süreyya Soner'le ve onu tanıyan insanlarla yapılan söyleşilerin yer aldığı belgesel de çok özel anlar da var. Özellikle Beşiktaş yataflarlarının büyük bir merakla beklediği Güzel Adam Süreyya film yorumları nasıl?

TÜM BEŞİKTAŞ KADROSU FİLME AKIN ETTİ: 1981 yılından bu yana Beşiktaş'ın emektarı olan Süreyya Soner'in anılarından oluşan ‘Güzel Adam Süreyya’ belgeselinin özel gösterimi yapıldı. Beşiktaş Kulübü, tam kadro gösterime katıldı.

Beşiktaş Ailesi için yapılan özel gösterimi; başkan Fikret Orman, asbaşkan Umut Güner, genel sekreter Ahmet Ürkmezgil, Sayman, Mali İşler ve Finanstan Sorumlu Üye Berk Hacıgüzeller, Pazarlama, Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Üye Hakan Özköse, İletişimden Sorumlu Üye Candaş Tolga Işık, teknik direktör Şenol Güneş, teknik heyet, futbolcular ile kulüp çalışanlarının katılımıyla Nişantaşı City’s’de yapıldı

Fikret Orman, yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkan’ın, seslendirmesini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Güzel Adam Süreyya belgeselinin ilk gösteriminde kulübün emektarı Süreyya Soner'i tebrik etti.

  • Film Fragmanları 08 Şubat 2018 11:52
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Güzel Adam Süreyya film fargmanı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro