Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, sosyal medyadan paylaştı

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, artık Hakkari bölgesinin yüzde 95 güvenli halde olduğunu vurgulayarak, "Dünya güzeli Cilo, Buzul Dağı, İkiyakalar, İkiKaralar, 3 bin 500 metredeki Göller Bölgesi, kısaca olağanüstü bir tarih, iklim, doğa ve topoğrafya alanı, artık insanımızın oralara gelebileceği güzel günleri bekliyor" dedi.

TSK'nın Kuzey Irak'ta terör örgütü PKK'nın yapılanmasına yönelik operasyonları devam ediyor. Bölgedeki terör unsurları hava ve kara operasyonları ile etkisiz hale getiriliyor.

Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, sosyal medya hesabından Mehmetçiğin, Kuzey Irak'ın Hakurk bölgesindeki operasyonuna ilişkin çarpıcı görüntüler paylaştı.

Abdullah Ağar paylaşımında, Irak kuzeyi, Hakurk, 2500 metreler. Karlı dağların arasında, kar soğuğu sulardan geçiyorlar.Üstüne ayaz. Olsun! Elleri, ayakları, dizleri, belleri, bedenleri ıslansın. Postalları, donları hatta. Ama silahları ıslanmasın. Mermileri, bombaları da. Çünkü onlar var etmek için lazım." ifadelerini kullandı.

  • Güncel 22 Mart 2018 15:04
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, sosyal medyadan paylaştı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro