YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018 00:33 - Güncelleme: 31 Temmuz 2018 00:36

Güvenli ve dengeli hareket edebiliriz.

Bugün 31 Temmuz Salı... Mars günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Neptün ile birleşecek ve Akrep burcundaki Jüpiter ile de uyumlu görünümde olacak. güçlenen duygularımız ve sezgilerimizle çevremizdeki olan bitenlere daha hassas ve duyarlı yaklaşabiliriz. İyimser ve güvenli olabileceğimiz için iş ve özel ilişkilerimizde elimize geçecek fırsatları verimli bir şekilde değerlendirmemiz mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcunaki Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Otorite kavramlarından destek alabileceğimiz bu saatlerde iş, kariyer ve sorumluluklarımızla ilgilenebilir, istikrarlı ve dengeli hareket edebiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Başak burcundaki Venüs ile karşıt açı yapacak. Gece saatlerinde rahat ve konfora yönelik beklentilerimiz artarken, memnun olmamız da zorlaşabilir. Çervemizdeki kadın figürlerle ve yakınlarımızla ilişkilerde temkinli olmalıyız. Duygusal beklentilerimizin yoğunlaşması gereksiz alınganlıklara da neden olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güvenli ve dengeli hareket edebiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro