eposta yazdır zoom+ zoom-

Gürsel Tekin'in yüzde 49 bombası Süleyman Özışık yazdı

Gürsel Tekin'in yüzde 49 bombası Süleyman Özışık yazdı

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık bugünkü yazısında CHP 36. Olağan Kurultayı'nda yaşananları değerlendirdi. Özışık, Gürsel Tekin'in ilginç açıklamalarını paylaştı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-02-2018 08:27 - Güncelleme: 05-02-2018 08:27

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı geride kaldı. Genel başkanlığa Kemal Kılıçdaroğlu yeniden seçilirken, yaşanan ilginç olaylar, Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık'ın "CHP Kurultayı'ndaki ilginçlikler" başlıklı köşesine konu oldu.

Kurultayı değerlendiren Özışık, bugünkü köşesinde "Referandumda, "Hile yapıldı, oylar çalındı" diyorlardı, Kurultay'da “hile nasıl yapılır, oy nasıl çalınır, mükerrer oy nasıl kullanılır”ın resitalini sundular." diye ifadelerine yer verdi. Özışık yazısında CHP'li Gürsel Tekin ile Habertürk sunucusu Didem Aslan Yılmaz arasında yaşanan ilginç diyologlara yer verdi.

"AK PARTİ'YE OY VERENLER CHP KURULTAYINI HEYECANLA TAKİP EDİYOR": (...)Habertürk'ten Didem Aslan Yılmaz'a konuşan Tekin, AK Parti'ye oy verenlerin de CHP kurultayını büyük bir heyecanla takip ettiğini, hatta korktuğunu iddia etti.
Didem bu sözleri duyunca, ne hissettiyse artık, garibimin yüzündeki bütün çizgiler titredi! Allah'tan tecrübeli ve deneyimli biri. Çabucak toparlandı ve hepimize tercüman olma adına sordu:
"Herkes sizden korkuyorsa, neden yüzde 25 bandına sıkışıp kaldınız?"

"OY ORANIMIZ YÜZDE 49'A GELDİ": Gelen cevaba bakın: "Yoo, yooo yüzde 49'a geldi oy oranımız!"
"Nasıl yani, yüzde 49 oyun hepsi CHP'nin mi?" sorusu gelince, önce hık mık, sonra istemeye istemeye, "Hepimizin, hepimizin!" dedi.
Gürsel Tekin'in söylediği sözlerin altına imza atıyorum. Allah için, adam doğruyu konuştu şimdi, hakkını yemeyelim.
Evet; doğru! Tanıdığım bütün AK Partililer ekran karşısında CHP kurultayını heyecan ve korku içinde izledi.
Yani o sırada televizyonlarda eğlenceli ve komik bir şey yoktu. Onlar da tercihini CHP kurultayından yana kullandı. Heyecanla izlediler çünkü; ilk yumruğu kim atacak, sandalyeler ne zaman uçuşmaya başlayacak diye yerlerinde duramıyorlardı!

Süleyman Özışık'ın yazısının tamamı

Gürsel Tekin'den çok konuşulacak aspirin benzetmesi

 

CHP kurultayında çok sayıda kişi kumanyadan zehirlendi!

 

CHP kurultayında oy sayımı tartışması!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gürsel Tekin'in yüzde 49 bombası Süleyman Özışık yazdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • Misafir 05 Şubat 2018 12:03 Tamamen mezhepsel parti oldu olsun bakalım bir Sünni partimiz var birde Alevi halk parti

    CEVAP YAZ 2 3
KİMDİR ?
Süleyman Özışık
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMDİR?

1 Mart 1971 Iğdır doğumludur. İlk Orta ve lise eğitiminii Kars'ta tamamladı. Ekonomik koşullardan ötürü  eğitimine devam edemeyince İstanbul'a gelerek çocuk yaşta iş hayatına atıldı. Vatani görevinin ardından hayali ol

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro