YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2018 23:32 - Güncelleme: 17 Haziran 2018 23:35

Günlük işlere odaklanabiliriz

Bugün 18 Haziran Pazartesi... Ay günündeyiz...

Aslan burcundaki Ay sabah 06:25’de İkizler burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yapacak ve ardından boşluğa girecek.

Güne dengeli ve huzurlu başlayabilirz. Duygu ve düşüncelerimiz arasındaki uyum günlük ilişkilere de olumlu yansıyabilir.

Ay 11:40’da Başak burcuna geçecek. Başak burcunda ilerleyecek Ay önümüzdeki iki gün büyük planlar yerine bizi küçük detaylara yönlendirebilir. Bitirilecek işler, yapılacak düzenlemeler, ayrıntılı hesaplarla meşgul olabiliriz.

Başak burcundaki Ay bugün öğle saatlerinde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen görünümde olacak. ilginç ve farklı fikirler üretebilir, günlük işlere hızlı çözümler bulabiliriz. Karşılaşacağımız bazı kişiler veya beklemediğimiz ani durumlar heyecan yaratabilir.

Ay akşam ve gece saatlerinde Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Plan ve programlarımızı daha rahat uygularken önümüzdeki günlere ait işleri de düzenleyebiliriz. Sorumluluk duygumuzun artacağı bu saatlerde otorite figürleri ve aile büyükleri ile ilişkiler de destekleyici olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Günlük işlere odaklanabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro