YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2018 22:47 - Güncelleme: 19 Nisan 2018 22:53

Güneş Boğa burcuna geçiyor

Bugün 20 Nisan Cuma... Venüs günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay iletişim ve zihinsel faaliyetleri öne çıkarıyor. Değişken enerjilerle farklı konulara ilgi duyabilir, bilgi toplayabiliriz. Yakın çevremizde olup bitenlerle daha fazla ilgilenmemiz, haberleşmemiz mümkün.

Ay öğleden sonra 15:05’de Koç burcundaki Uranüs ile uyumlu görünüm yapacak ve boşluğa girecek. Zihinsel yaratıcılığımızın artacağı bu saatlerde ilginç fikirler bulabilir, sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Günlük işleri kontrol etmemiz zorlaşabilir; bu nedenle akışta kalmakta fayda var.

Ay 17:26’da Yengeç burcuna geçecek. Akşam saatlerinden itibaren özel yaşamımız ve ailevi konulara daha duyarlı yaklaşabiliriz. Önümüzdeki iki gün ev ve yuvaya ait temalar ön plana çıkabilir.

Güneş bugün Boğa burcuna geçecek. Önümüzdeki bir ay Güneş Boğa burcunda yaşamın temel ihtiyaçları, doğal kaynaklar, maddi manevi güvenliğimiz, kazançlarımız, özdeğer, sevgi, sadakat, beslenme ve konfora yönelik alanlara enerji verip aydınlatabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güneş Boğa burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro